ICQ:331612980

 

TOPlist


 

Poslední aktualizace: 01.09.2022

V případě zájmu o koupi výbavy či krmení pro Vašeho potkaního kamaráda koukněte do našeho spřáteleného e-shopu - dle dohody můžeme zajistit odběr objednaného zboží u nás spolu s Vámi rezervovaným potkánkem.

Všechny uvedené ceny jsou za potkánky určené výhradně na kariéru mazlíků (tj. bez jakýchkoliv odchovů ať již s PP nebo bez PP). Mláďata do chovu nedáváme ze všech vrhů, ale jen z vrhů k tomu vhodných. Pokud máte zájem o mládě do chovu, prosím sdělte mi tuto skutečnost při rezervaci. Cena mláďat určených do chovu je vyšší a je stanovována individuálně pro konkrétní mládě. Mláďata určená jen na mazlíky budou mít v PP/VP poznámku o své nevhodnosti k chovu.

Aktuální vrhy:

vrh E 14

* 16.07.2022

 k odběru od 20.08.2022 v Konárovicích (okr.Kolín)

 

Borůvka (standardní, ruská modrá, berkšírská)   x  Okurka of Lavan (standardní, ruský modrý, berkšírský s hvězdou a obláčkovým efektem,)

 

- vrh je s  VP, narozeno a odchováno 12 mláďat


E kluk 5

M, standardní, ruský modrý, berkšírský

rezervace Petr

400 Kč


E kluk 8

M, standardní, ruský modrý, berkšírský s hvězdou a obláčkovým efektem

rezervace Petr

400 Kč


M - kluk        F - holka        S - standard        D - dumbo        VP - výpis předků 

PP - oficiální průkaz původu


 

Tak trochu jiný vrh

* průběžně

 k odběru klidně třeba zítra  v Konárovicích (okr.Kolín) , případně není problém zaslat poštou

 

Háček    x Camilla

 

- vrh je určen pro všechny, kteří chápou, že živé zvíře není vhodným dárkem!

 

Zrodili se v předvánočním čase, ale myslím, že své uplatnění najdou i mimo něj.. ..třeba jako dárek narozeninový, předprázdninový, karanténní. Vlastně nemusí být ani dárkem :)

 

Potkánci z našeho speciálního vrhu jsou malí, skladní. Lze je chovat po jednom, nepotřebují klec, stačí krabička. Nejsou cítit, nic neničí a o prázdninách je můžete nechat s klidným svědomím doma :) K vyzvednutí jsou  u nás v Konárovicích, případně zvládnou i cestu poštou. Každý je originál co se barvy i nesouměrností týče :) Jsou určeni jako dekorace (nicméně opatrné hraní zakázáno není :D). Velikost skoro dwarfí (cca 15 cm plus ocásek).

 

Složení je dle použité příze (bavlna, acryl,..), výplň duté vlákno, bezpečnostní oči.

 

Všichni potkánci (není-li uvedeno jinak) jsou samičky :) Přejete-li si kluka, je ve většině případů možno vybraného potkánka "přeoperovat" (za tento kosmetický zákrok bude k ceně potkánka připočteno +30 Kč).

 

Cena je 230 Kč za jednoho potkánka, 400 Kč za dva (aneb ve dvou se to vždy lépe táhne :))  V případě zaslání +70 Kč (do dvou kusů), nebo +100 Kč (pokud by cestovalo potkánků více, případně 70 Kč balíkovna). Poštovné na Slovensko je 250 Kč při libovolném počtu potkánků.


Navelčin

potkánek 3

 

 

 

všichni volní

 

 

 

 


Navelčin

potkánek 2

 

v nových domovech:

28

 

ostatní  volní

 

 

 

 

 


Navelčin

potkánek 1

 

v nových domovech: 24

 

ostatní volní

 

 

 


Navelčin potkánek "KINDERVEJCE"

(viz níže)

volný

1000 Kč (včetně poštovného)

?

plus ????


Kindervejce :

Oblíbená hra zejména začínajících majitelů, kteří si pořídí samičku ze zverimexu a pak je čeká nečekaná nadílka. U nás, ale nadílku čekat můžete!

 Vyberte si z naší nabídky jednoho Navelčina potkánka a my vám k němu přibalíme náhodným výběrem čtyři další. Jako v reálné předloze můžete čekat nečekané kombinace barev, protože vybírat bude náš tříletý specialista (čtyř klonů vás ale ušetříme).

Pojďte s nám okusit trochu bezpečného adrenalinu!


Postup při rezervaci:

 

Kontaktujte mě prosím nejlépe na email hanahavrankova@atlas.cz

Do e-mailu prosím uveďte :

·          o které mládě máte zájem

·         vaše jméno, příjmení

·         zda chcete mazlíka nebo potkánka na chov, registraci ...

  

Pokud je potkánek volný, potvrdím Vaší rezervaci. Rezervace je po potvrzení závazná. Odběr je možný u nás v Konárovicích - 8 km od Kolína - před rezervací si prosím promyslete, zda se k nám máte jak dopravit a potkánka si vyzvednout! Pro mládě si prosím přijeďte s vhodnou přepravkou.

 

Vzhledem k několika špatným zkušenostem již nadále nebudeme pouštět návštěvy do chovu. Jako malá náhrada byla spuštěna sekce "jak bydlíme" kde najdete fotky našich klecí.

Děkujeme za pochopení.

 

Při osobním odběru v Konárovicích je k potkánkům možné po předchozí domluvě připravit i vhodnou klec nebo přepravku.

 

Vyhrazujeme se právo rezervace měnit .

Krytí nenabízíme.  

 

Potkani z chovatelské stanice Navel

1)      Neprodáváme mláďata jako krmivo pro jiná zvířata a neprodáváme je ani do chovů, kde se krmní potkani produkují. Dáváme je jen do spolehlivých rukou, jako mazlíčky, společníky…

2)      K mláďatům nedáváme žádné kupní smlouvy( až na výjimky - v takových případech je tato skutečnost uvedena u vrhu), ani nové majitele nepodrobujeme dotazníkům a výslechům.  Klademe spíše důraz na osobní setkání, na projevený zájem o dané zvířátko...

3)      Není naší povinností mládě kamkoliv vozit, nový majitel si odvoz zajišťuje sám. Pokud příležitostně nabízíme dovoz do Prahy nebo jiného města informujeme o tom vždy na našich stránkách.

4)      Jsme rádi, pokud nás nový majitel informuje o stavu potkana od nás  – zejména pak o stavu zdravotním. Dále prosíme o informace o případné změně majitele.  Nový majitel koupí potkánka za něho plně přebírá zodpovědnost.  Potkánka k nám proto nemůžete vrátit, když Vás přestane bavit.

5)      Pokud Váš potkan od nás uhyne do 4 měsíců od koupě na vrozenou vadu a pokud předložíte potvrzení o této skutečnosti od veterinárního lékaře,  vrátíme Vám 100% z kupní ceny.

6)      Samičku od nás - pokud je určena k chovu - lze nakrývat nejdříve  ve  věku 5 měsíců a nejpozději ve věku 1,5 roku a to pouze vhodným samcem. Samečkem od nás - pokud je určen k chovu - je možné krýt od věku 6 měsíců.

7)      Mláďata, která nejsou z nějakého důvodu vhodná k chovu mají tuto informaci uvedenou v průkazu původu či výpisu předků. Tato zvířata nejsou vhodná k žádnému chovu a žádáme majitele, aby je do chovu nezapojovali !

8)      Zamluvené mládě, které je již k odběru rezervujeme zájemci pouze po dobu 5 dnů, pokud si ho v této době nevyzvedne rezervaci rušíme a takový zájemce již od nás žádné další mládě nedostane. Výjimky  jsou možné, ale jen po vzájemné domluvě ihned při rezervaci !

9)      Vyhrazujeme si právo odmítnout dát mládě zájemci, který se nám z nějakého důvodu nezdá být vhodným majitelem  pro daného potkánka.

Copyright (c) 2002 - 2009, Navel - Chovatelská stanice